Nowy cykl online. Chorzowscy seniorzy działają w Sieci

Nowy cykl online. Chorzowscy seniorzy działają w Sieci

Artystyczna Akademia Seniora z Chorzowskiego Centrum Kultury rozpoczęła nowy cykl, w którym uczestnicy zajęć czytają wiersze znanych poetów.

Akcja odbywa się w ramach warsztatów teatralnych pod kierunkiem Beaty Chren. W pierwszym nagraniu opublikowanym na profilu ChCK możemy zobaczyć, jak Lucjana Misztal czyta wiersz Wisławy Szymborskiej „Miłość szczęśliwa”.

"MIŁOŚĆ W CZASACH KORONY" – Artystyczna Akademia Seniora czyta wiersze znanych poetów!

❤️ "MIŁOŚĆ W CZASACH KORONY" ❤️Artystyczna Akademia Seniora z Chorzowskiego Centrum Kultury w ramach warsztatów teatralnych (pod kierunkiem Beaty Chren) zaprasza na nowy cykl, w którym czyta specjalnie dla Państwa wiersze znanych poetów! ??? Pani Lucjana Misztal i wiersz pt. "Miłość szczęśliwa" Wisławy SzymborskiejZapraszamy!

Opublikowany przez Chorzowskie Centrum Kultury Wtorek, 26 maja 2020

Chorzowska Akademia Seniora to działający od 2014 roku projekt Urzędu Miasta mający na celu tworzenie atrakcyjnej i różnorodnej oferty edukacyjno-kulturalnej dla chorzowskich seniorów oraz aktywizowanie członków lokalnej społeczności. Chorzowska Akademia Seniora ma swoje filie w czterech dzielnicach miasta: Klimzowcu, Chorzowie Starym, Chorzowie Batorym oraz Chorzowie II. W każdej z nich seniorzy mogą korzystać z bezpłatnych zajęć z o różnej tematyce, od języków obcych – angielskiego czy niemieckiego, po warsztaty taneczne, kursy komputerowe, aerobik i rękodzieło.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa