Reklama:


Konkurs. Do wygrania bilety na koncert samochodowy

Konkurs. Do wygrania bilety na koncert samochodowy

W środę 10 czerwca odbędzie się samochodowy koncert zespołu Frele. Centrum Integracji Międzypokoleniowej przygotowało konkurs, w którym można zdobyć darmowe wejściówki na wydarzenie.

Organizatorzy przygotowali 5 konkursowych biletów (jeden bilet uprawnia do wjazdu jeden samochód osobowy). Aby zdobyć darmową wejściówkę należy napisać komentarz pod udostępnionym wyżej postem i wyjaśnić dlaczego to właśnie do was powinny trafić. Rozwiązanie konkursu nastąpi 9 czerwca o godzinie 12:00.

Frele to zespół założony w 2017 roku przez Magdalenę Janoszkę, Martę Skibę i Marcelinę Bednarską. Wokalistki szybko stały się znane dzięki zaśpiewanym po śląsku parodiom hitów takich jak „Hello” Adele, „Despacito” Luisa Fonsiego czy „Girl on Fire” Alicii Keys. Artystki pracują obecnie nad autorskim albumem, zatytułowanym „Hehe”, i to właśnie ten materiał, pełen śląskich elementów i odniesień, zaprezentują premierowo w Chorzowie.

Koncert samochodowy odbędzie się w środę 10 czerwca o godzinie 18.00 na parkingu przy ul. Cichej w Chorzowie. Bilety w cenie 50 zł od samochodu dostępne są wyłącznie w sprzedaży internetowej przez stronę Chorzowskiego Centrum Kultury.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości