Sportowa zabawa pod okiem wykwalifikowanej kadry. W lipcu ruszają wakacje z Ruchem

Sportowa zabawa pod okiem wykwalifikowanej kadry. W lipcu ruszają wakacje z Ruchem
Wakacje z Ruchem to świetny pomysł na aktywny wypoczynek dla najmłodszych.Fot.: Ruch Chorzów

W czwartek 2 lipca rusza kolejna edycja Wakacji z Ruchem. W zajęciach sportowych będą mogły wziąć udział dzieci urodzone w latach 2010 – 2016. Treningi będą się odbywać w każdy lipcowy wtorek i czwartek o godz. 17:00 na boisku Kresy w Chorzowie przy ul. Wolności 139.

Doskonalenie umiejętności piłkarskich poprzez zabawę to alternatywa dla tych, którzy w pierwszym miesiącu wakacji nie planują wyjazdu. Na każdego uczestnika akcji „Wakacje z Ruchem” czeka pamiątkowa jubileuszowa koszulka, a ostatnie zajęcia odbędą się na płycie głównej stadionu przy ul. Cichej.

Wykwalifikowana kadra trenerska, nauka przez rozrywkę, kontakt z rówieśnikami, poznanie podstawowych zasad fair-play, a do tego aktywne spędzenia czasu na świeżym powietrzu – wszystko to na pewno wpłynie na to, że na twarzach dzieci zagości szeroki uśmiech – zapewniają organizatorzy.

W związku z wciąż obecnymi obostrzeniami dotyczącymi pandemii Covid 19, a przede wszystkim mając na uwadze zdrowie dzieci i trenerów treningi będą przeprowadzone zgodnie z wytycznymi rządowymi i Ministerstwa Zdrowia oraz Sportu. Warunkiem uczestnictwa dziecka w akcji jest podpisanie deklaracji członkowskiej, RODO oraz oświadczenia, które można znaleźć tutaj. Dokumenty można wydrukować i wypełnić wcześniej przesyłając je na mailowo na adres akademia@ruchchorzow.com.pl lub uczynić to na miejscu zbiórki – w tym wypadku przyjść odpowiednio wcześniej. 

Zajęcia będą odbywały się na boisku Kresy w Chorzowie przy ul. Wolności 139 w każdy wtorek i czwartek lipca w godzinach od 17:00 do 18:30. Do „Wakacji z Ruchem” można przystąpić w dowolnym momencie akcji. Pierwszy trening odbędzie się w czwartek, 2 lipca. Koszt udziału w zajęciach wraz z ubezpieczeniem wynosi 150 złotych – opłatę wraz z wypełnionymi dokumentami należy uiścić osobie odpowiedzialnej za jej przyjęcie w dniu pierwszych zajęć. W przypadku rodzeństwa uczestniczącego w akcji wakacyjnej opłata wynosi przy 2 dzieciach – 125 zł za osobę, a przy 3 i więcej – 100 zł za osobę.

Każdy z uczestników otrzyma: jubileuszową koszulkę, Certyfikat udziału w akcji „Wakacje z Ruchem” oraz pamiątkowy medal oraz „maszket” w dniu treningu

Zapisy, dodatkowe informacje dostępne s pod numerem telefonu 880 349 805.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa