Reklama:


Aktywny wypoczynek w rodzinnym gronie

Aktywny wypoczynek w rodzinnym gronie

Przed nami kolejna edycja Chorzowskiego Turnieju Rodzin. Impreza odbędzie się 11 lipca na obiektach Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu przy ul. Filarowej oraz ul. Lompy.

Chorzowski Turniej Rodzin to zespołowa rywalizacja, na którą składają się wyniki z 6 sportowych konkurencji: petanque, rzut ringo do celu, piłka nożna, bieg 300m i 100m, skok w dal z miejsca oraz rzut piłką lekarską. Każda drużyna musi składać się z rodzica i dziecka w wieku od 6 do 11 lat. Do turnieju może zgłosić się maksymalnie 12 par.

– Dla najlepszych zespołów przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody-niespodzianki. Najważniejsza jednak będzie świetna zabawa i przyjazna, rodzinna atmosfera – zapowiadają organizatorzy.

Wpisowe to 20 zł za zespół. Rozpoczęcie turnieju nastąpi o godzinie 9:00 na stadionie przy ul. Filarowej. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest w tym miejscu. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 9 lipca. Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorami wydarzenia są Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu oraz Urząd Miasta.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości