Reklama:


Utrudnienia przy ul. Strzelców Bytomskich. Trwa usuwanie awarii

Utrudnienia przy ul. Strzelców Bytomskich. Trwa usuwanie awarii

W ciągu ulicy Strzelców Bytomskich, na odcinku między skrzyżowaniem (rondem) z ulicami Styczyńskiego i Raciborską oraz skrzyżowaniem z ul. Kędzierzyńską, prowadzone są prace związane z usuwaniem awarii sieci kanalizacyjnej i naprawą nawierzchni jezdni.

Ze względu na zakres robót wskazany odcinek ulicy został wyłączony z ruchu pojazdów. Od ronda w kierunku centrum miasta wyznaczony jest objazd ulicami Styczyńskiego, Lompy, Sienkiewicza i Truchana. W kierunku przeciwnym objazd prowadzi ulicami Truchana, Sienkiewicza, Plac Dworcowy, Floriańską, Filarową i Styczyńskiego. Ponadto w ciągu ul. Kędzierzyńskiej wprowadzony został jednokierunkowy ruch pojazdów prowadzący w kierunku ul. Strzelców Bytomskich.

Wprowadzone zostaną zmiany w trasach przejazdów autobusów komunikacji zbiorowej. Zakończenie ww. prac oraz przywrócenie stałej organizacji ruchu planowane jest w sobotę 4 lipca w godzinach wieczornych.

Celem ułatwienia poruszania się kierowcom po ulicach objętych wprowadzanymi zmianami organizacji ruchu, wszystkie zamknięcia ulic oraz zmiany kierunków jazdy uwzględnione są na mapach bezpłatnej nawigacji Waze w ramach współpracy Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Chorzowie z firmą Google.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości