Reklama:


Powstają nowe lokale w pawilonach na rynku

Powstają nowe lokale w pawilonach na rynku

Już wkrótce otworzą się dwa nowe miejsca na rynku. Pierwszym będą Gryfne Lody w pawilonie po punkcie info na przeciwko centrum przesiadkowego. Drugi to bistro-kawiarnia Kaskada w pawilonie sąsiadującym z księgarnią Dopełniacz.

Od jakiegoś czasu można zaobserwować postępujące prace w ostatnich pustych pawilonach. Władze miasta w niedzielę zapowiedziały otwarcie nowych miejsc przy okazji pierwszej rocznicy powstania nowego rynku.

Gryfne Lody planują otworzyć się dla mieszkańców już w lipcu. Aby to było możliwe właściciele lokalu czekają na zamówione meble i odbiory sanepidu.

Data otwarcia drugiego lokalu, Kaskada Bistro Cafe, nie jest jeszcze znana. Najemcy zapowiedzieli natomiast, jaki charakter może mieć nowe miejsce.

– Można będzie tutaj zjeść śniadanie przeglądając poranną prasę, wpaść po drugie śniadanie w drodze do pracy, zrobić sobie przerwę na lunch, by spokojnie poobserwować życie na Rynku, a po południu czy wieczorem spotkać się ze znajomymi by przy winie czy drinku omówić bieżące tematy – zapowiadają właściciele Kaskady.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości