Superpływak wrócił na miejskie baseny

Superpływak wrócił na miejskie baseny

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu podsumował dotychczasowe wyniki zabawy „Superpływak”. Osoby biorące udział w akcji przepłynęły już w sumie ponad 1000 km. Choć zabawa jest już na półmetku wciąż można włączyć się do rywalizacji.

Po czerwcowym „odmrożeniu” basenów pływacy wrócili na tory. Oznacza to również kontynuację sportowej rywalizacji o miano „Superpływaka”. Uczestnicy zabawy przepłynęli już ponad 1000 km, a rekordziści robią 40 km miesięcznie.

– 5 miesięcy to jeszcze dużo czasu, aby zawalczyć o brązowego, srebrnego lub złotego superpływaka. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i przystąpienia do zabawy! Formularze zgłoszeniowe znajdują się na naszych basenach – zaprasza Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu.

Do zabawy można dołączyć w każdej chwili – wystarczy, że przed wejściem na basen wypełni się formularz zgłoszeniowy. Tabela z wynikami dostępna jest tutaj. W związku z sezonem wakacyjnym na basenach MORiSu obowiązują specjalne godziny dostępności torów: basen K.S. Hajduki, basen pl. Powstańców.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa