Warsztaty plastyczne, zajęcia eko i karaoke. Wakacyjna oferta CUMY

Warsztaty plastyczne, zajęcia eko i karaoke. Wakacyjna oferta CUMY

Centrum Usług Szkoleniowych i Aktywizacji Zawodowej dla Młodzieży w Chorzowie, czyli popularna CUMA, wznawia działalność w pełnym wymiarze po przerwie związanej z sytuacją epidemiczną. W lipcu na mieszkańców czeka aż 13 wydarzeń o różnorodnej tematyce.

– Mamy bogatą ofertę ale zamierzamy głównie kontynuować działania, które już wcześniej spotkały się z zainteresowaniem i aprobatą chorzowian – zapowiada Arkadiusz Wawreczko, Prezes Zarządu Fundacji Edukacji Przedsiębiorczej w Chorzowie operatora działań CUMY.

We wtorek 7 lipca Cumowicze wyjdą na miasto, aby promować powrót swojej instytucji. Między godziną 14:30 a 18:00 na ul. Wolności, w okolicach siedziby CUMY, odbędzie się seria happeningów, które mają przybliżyć chorzowianom ofertę placówki i zachęcić do współuczestniczenia w bogatej ofercie lipcowych wydarzeń. Szczegółowy harmonogram działań na bieżący miesiąc dostępny jest poniżej.

W lipcu CUMA będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 20:00 oraz w pierwszą i trzecią sobotę miesiąca w godzinach od 12:00 do 20:00.

– W imieniu Centrum Usług Szkoleniowych i Aktywizacji Zawodowej dla Młodzieży w Chorzowie oraz Fundacji Edukacji Przedsiębiorczej w Chorzowie serdecznie zapraszamy młodzież i osoby dorosłe, które zostają na lato w mieście do wspólnego spędzenia czasu i skorzystania z naszej wakacyjnej oferty – zachęca Arkadiusz Wawreczko.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa