Reklama:


Wydarzenia kulturalne z udziałem publiczności wracają do ChCK

Wydarzenia kulturalne z udziałem publiczności wracają do ChCK

Koncerty, spektakle, kabarety, festiwale, wystawy – wszystko powoli wraca już na scenę Chorzowskiego Centrum Kultury. Wśród nadchodzących wydarzeń jest m.in.: lipcowy koncert zespołu FEEL. W sierpniu w Chorzowie zagra Ørganek.

Pierwsza kulturalna propozycja ChCK skierowana jest do sympatyków teatru. W niedzielę 19 lipca o godzinie 18:00 Lekki Teatr Przenośny wystawi Parady wg Jana Potockiego w reżyserii Mirosława Orzechowskiego. Bilety na spektakl są do nabycia w cenie 10 złotych. Na scenę widowiskową ChCK wracają również koncerty. Nowy sezon w piątek 24 lipca o godzinie 19:00 otworzy występ zespołu FEEL. Bilety dostępne są w cenie 50 złotych. W piątek 7 sierpnia o godzinie 20:00 w Chorzowie w ramach trasy Pogo Mini Tour 2020 zagra Ørganek. Wejściówka kosztuje 99 złotych.

CHORZOWSKIE CENTRUM KULTURY – KULTURA WRACA NA SWOJE MIEJSCE!!!

❤️❤️❤️ KULTURA WRACA NA SWOJE MIEJSCE!!! ❤️❤️❤️Życie artystyczne w naszym mieście powoli wraca do normalności. Koncerty, spektakle, kabarety, festiwale, wystawy – tego pragną i artyści, i publiczność. Wśród zaplanowanych wydarzeń mamy m.in.:? 24 lipca, godz. 19:00 – Koncert FEEL ⭐️? 7 sierpnia, godz. 20:00 – Ørganek – Pogo Mini Tour 2020 ⭐️Szczegółowy program nadchodzących wydarzeń znajdziecie na naszej stronie internetowej www.chck.pl #Będziesiędziało

Opublikowany przez Chorzowskie Centrum Kultury Wtorek, 7 lipca 2020

Szczegółowy program nadchodzących wydarzeń na bieżąco aktualizowany jest tutaj.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości