Kolejne wsparcie dla Ruchu z Wysp Brytyjskich. Blue England partnerem Niebieskich

Kolejne wsparcie dla Ruchu z Wysp Brytyjskich. Blue England partnerem Niebieskich

W maju informowaliśmy o tym, że drużynę Ruchu wsparli finansowo kibice z Irlandii. Teraz do grona partnerów „Niebieskich” dołączyła inna grupa kibicowska z „Wysp” – Blue England, która rozpoczęła współpracę z klubem i wsparła go finansowo.

– Jest nam niezmiernie miło, że wsparcie kibiców nie słabnie, lecz stale się poszerza, co zasługuje na wyjątkowe uznanie wobec pandemii koronawirusa, która odbiła się na sytuacji finansowej wielu osób i firm. Mimo to kibice „Niebieskich” organizują się i wspierają Klub, nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami. Za każdą pomoc i zaangażowanie w sprawy Ruchu jesteśmy bardzo wdzięczni – czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Pieniądze wyłożone na klubowi przez kibiców z Anglii zostaną wydane na konkretny cel, wybrany po konsultacjach władz klubu z sympatykami Ruchu z Anglii.

– Każdego, kto chciałby dołożyć cegiełkę do odbudowy marki 14-krotnego Mistrza Polski, zachęcamy do współpracy – informuje klub.

O wsparciu dla klubu udzielonym przez kibiców z Irlandii informowaliśmy tutaj. Poniżej udostępniamy film przygotowany przez NiebiescyTV, który relacjonuje całe wydarzenie.


Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa