Reklama:


Uśmiechy, zabawa i sportowa rywalizacja. Rodzinny weekend w hali MORiS

Choć prowadzona była klasyfikacja wyników, w sobotniej imprezie najważniejsza była dobra zabawa.Fot.: M. Śliwa

W sobotni poranek na hali Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu przy ul. Dąbrowskiego 113 odbyła się kolejna edycja Chorzowskiego Turnieju Rodzin. W zabawie wzięły udział dzieci w wieku od 6 do 11 lat wraz z rodzicami.

Impreza pierwotnie miała odbyć się na otwartych obiektach, jednak ze względu na opady deszczu organizatorzy przenieśli wydarzenie do hali. Uczestnicy wzięli udział w 6 konkurencjach: petanque, rzutem ringo do celu, piłce nożnej oraz dyscyplinach lekkoatletycznych (bieg 300+100m, skok w dal z miejsca oraz rzut piłką lekarską). Do zabawy przystąpiło łącznie 9 dwuosobowych zespołów.

– Możemy więcej czasu spędzić razem i uczyć się od siebie nawzajem różnych fajnych rzeczy. Jest kontakt z rówieśnikami i innymi rodzicami, co jest lepsze niż siedzenie przed telewizorem – komentował Dariusz Opoka, uczestnik imprezy.

Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy, a dla trzech drużyn z najlepszymi wynikami organizatorzy przygotowali vouchery do restauracji i pamiątkowe puchary.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości