Reklama:


Nie będzie weekendowego święta kawy. Kafejowy Fajer odwołany

Nie będzie weekendowego święta kawy. Kafejowy Fajer odwołany

Festiwal kawy, który miał się odbyć w Centrum Integracji Międzypokoleniowej 25-26 lipca, został odwołany z powodu wycofania się kluczowego partnera. Nie odbędą się również zaplanowane na kolejne tygodnie festiwale roślin oraz wina i jedzenia.

Według informacji przekazanych przez CIM decyzja o rezygnacji partnera współorganizującego Kafejowy Fajer – Festiwalu Kawy – podyktowana jest jego trudną sytuacją ekonomiczną związaną ze skutkami epidemii koronawirusa, która uniemożliwia organizację wydarzenia na planowanym poziomie.

– Pomimo wszelkich starań naszego gospodarza Centrum Integracji Międzypokoleniowej i naszym oraz zainteresowania, które przewyższyło nasze oczekiwania, kryzys związany ze skutkami epidemii koronawirusa nie pozwala nam na organizację wydarzenia, które sprostałoby naszym i Waszym oczekiwaniom. Dlatego zdecydowaliśmy o przeniesieniu wydarzenie na późniejszy termin – informuje Festiwal Kawy – Polska.

W związku z odwołaniem imprezy nie odbędzie się też giełda winyli, która miała być wydarzeniem towarzyszącym festiwalowi kawy.

– Intensywnie pracujemy już nad nowym planem wydarzeń na nadchodzące miesiące. Obiecujemy, że będzie równie atrakcyjny! A okazji do wspólnego napicia się kawy na pewno nie zabraknie – zapewnia Centrum Integracji Międzypokoleniowej.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości