Taneczna impreza w Silesia Beach

Taneczna impreza w Silesia Beach
Silesia Beach to nowa przestrzeń, która oferuje aktywny wypoczynek w sercu Parku Śląskiego.Fot.: Silesia Beach

Na nowo otwartej plaży Silesia Beach przy Stadionie Śląski odbędzie się wakacyjny Happening Taneczny. Już w najbliższą niedzielę przy dźwiękach latynoskiej muzyki będzie można świętować zaległe urodziny grupy tanecznej Good Mood.

Na Stadionie Śląskim będą czekać foodtrucki, boisko do siatkówki plażowej i strefa relaksu ze świetną muzyką w stylu salsy, bachaty, kizomby i zouk. Wszystko to na 600 tonach piasku i wśród industrialne elewacji ozdobionej przez artystów streetartowych.

Od godziny 18:30 Silesia Beach oferuje darmową lekcję Bachaty dla osób, które na co dzień z tańcem mają niewiele wspólnego, ale chcą spróbować się do niego przekonać.

– Dajcie znać znajomym i zabierajcie ich ze sobą. Zapraszamy wszystkich serdecznie, przybywajcie potańczyć w tej niezwykłej scenerii – zachęca Szkoła Tańca Good Mood.

Dodatkowo organizatorzy zapowiadają miłą niespodziankę dla osób posiadających aktywny karnet Good Mood. Aby skorzystać z prezentu należy mieć karnet przy sobie. Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości