Nowa kultura na Starym. Współtwórz lokalne inicjatywy

Nowa kultura na Starym. Współtwórz lokalne inicjatywy

W ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2020 finansowanego przez Narodowe Centrum Kultury, Starochorzowski Dom Kultury zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na organizację projektów kulturalnych.

Projekty mogą składać osoby indywidualne od 16 roku życia, mieszkańcy Chorzowa i osoby spoza naszego miasta, które chcą zrealizować projekt dla społeczności lokalnej Chorzowa Starego i Maciejkowic. Do programu mogą przystąpić także grupy nieformalne oraz organizacje pozarządowe. Termin składania zgłoszeń upływa w poniedziałek 10 sierpnia.

– Pragniemy pomóc w realizacji marzeń i pomysłów na kulturę w Chorzowie Starym i Maciejkowicach. Preferowane będą w szczególności działania podkreślające wyjątkowy charakter Chorzowa Starego i Maciejkowic, jako dzielnic z tradycjami rolniczymi, związane z ekologią wydarzenia międzypokoleniowe oraz projekty łączące nowe media z tradycjami i tożsamością lokalną – zapowiadają organizatorzy.

Ogłaszamy konkurs NOWA KULTURA NA STARYM

„NOWA KULTURA NA STARYM” W ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2020 finansowanego przez Narodowe Centrum Kultury serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na organizację projektów kulturalnych. Pragniemy pomóc w realizacji marzeń i pomysłów na kulturę w Chorzowie Starym i Maciejkowicach.Preferowane będą w szczególności działania podkreślające wyjątkowy charakter Chorzowa Starego i Maciejkowic, jako dzielnic z tradycjami rolniczymi, związane z ekologią wydarzenia międzypokoleniowe oraz projekty łączące nowe media z tradycjami i tożsamością lokalną. Projekty mogą składać: osoby indywidualne od 16 roku życia, zarówno mieszkańcy Chorzowa, jak i osoby spoza naszego miasta, które jednak swój projekt chcą zrealizować dla społeczności lokalnej Chorzowa Starego i Maciejkowic, a także grupy nieformalne oraz organizacje pozarządowe. Termin zgłoszeń: 10.08.2020.Oficjalne ogłoszenie wybranych inicjatyw nastąpi 17 sierpnia na stronie www.sdk.org.pl/DK+termin realizacji inicjatyw to: 1.09.2020 – 15.11.2020. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem programu, dostępnym na stronie www.sdk.org.pl/DK+Kontakt oraz konsultacja w sprawie projektów inicjatyw: Joanna Barnaś-Wójcik 600 930 229, joannabw@chck.pl Organizatorami są Narodowe Centrum Kultury i Chorzowskie Centrum Kultury oddział Starochorzowski Dom Kultury

Opublikowany przez Starochorzowski Dom Kultury Wtorek, 21 lipca 2020

Oficjalne ogłoszenie wybranych inicjatyw nastąpi 17 sierpnia na stronie internetowej SDK. Termin realizacji planowanych inicjatyw wypada między 1 września 2020, a 15 listopada 2020.

Regulaminem programu dostępnym jest na stronie na stronie SDK (zakładka Dom Kultury+). Kontakt oraz konsultacja w sprawie projektów inicjatyw: Joanna Barnaś-Wójcik 600 930 229, joannabw@chck.pl

Organizatorami projektu są Narodowe Centrum Kultury i Chorzowskie Centrum Kultury oddział Starochorzowski Dom Kultury.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa