Misy tybetańskie i dzwonki koshi. Joga z dźwiękiem w Parku Róż

Misy tybetańskie i dzwonki koshi. Joga z dźwiękiem w Parku Róż

Jak co tydzień w sobotę, w Parku Róż odbędą się bezpłatne zajęcia z jogi na świeżym powietrzu organizowane przez Yoga Balance. Grupa spotyka się na polanie naprzeciwko dużego stawu o godzinie 10:00.

– Nie obawiaj się, że na miejscu nas nie znajdziesz. Najlepszym znakiem rozpoznawczym dokładnego miejsca naszego wydarzenia, będzie spora grupka osób z matami do jogi. Wystarczy wówczas po prostu dołączyć do grupy – informują organizatorzy.

Pierwsze sierpniowe zajęcia zapowiadają się wyjątkowo za sprawą gościa, który umili spotkanie muzyką na żywo.

– Sound od Mandala to muzyczna podróż w głąb siebie. To niesamowita Hanna Czyż, która za pomocą terapeutycznych instrumentów: delikatnych kamertonów, mis tybetańskich, czy dzwonków koshi, wprowadzi w naszą praktykę jogi subtelne wibracje, przypominające o doskonałej częstotliwości ludzkiego zdrowia – zachęcają organizatorzy.

Aby odpowiednio przygotować się do ćwiczeń należy zabrać ze sobą matę (może być też koc lub duży ręcznik), wygodny strój i butelka wody. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich chętnych – zarówno tych już praktykujących, jak również tych, którzy pragną przyjść po raz pierwszy.

W przypadku brzydkiej pogody zajęcia mogą zostać odwołane, a komunikat o odwołanych zajęciach pojawi się na facebookowym profilu Yoga Balance w sobotę rano około godziny 9:15.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa