Reklama:


Znane polskie przeboje w nowych aranżacjach wybrzmią na Starym

Znane polskie przeboje w nowych aranżacjach wybrzmią na Starym

Zespół Music Team, czyli Marysia Ferens i Mikołaj Bienek, wystąpi w czwartek 30 lipca w Starochorzowskim Domu Kultury. W ich repertuarze są utwory takich muzyków jak Zbigniew Wodecki czy Andrzej Zaucha. Początek o godzinie 18:00. Udział w wydarzeniu jest darmowy.

Music Team – czyli Marysia Ferens i Mikołaj Bienek, współpracują razem od kilku miesięcy, tworząc m.in. projekt ,,Polskie, Letnie Wspomnienia”. Oboje wykonawców tworzy unikalne brzmienie przekładając swoje szerokie muzyczne doświadczenia na koncert muzyki popularnej z elementami jazzu.

30 lipca idźcie za głosem…:)

Opublikowany przez Starochorzowski Dom Kultury Środa, 22 lipca 2020

Maria Magdalena Ferens, z zawodu kosmetolog, poza pracą wokalistka udzielająca się w kilku projektach muzycznych. Współzałożycielka duetu Tender Vibes i wokalistka w zespołach: Music Team, Funk Da System oraz The Honey Road Band and the Funky Diamonds. Najlepiej odnajduje się w muzyce swingowej, nie
zamykając się przy tym na inne gatunki muzyczne. W swoich występach stara się przemycać radosne wibracje.

Mikołaj Bienek to czynnie działający muzyk, aranżer, kompozytor, klawiszowiec oraz producent. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu, w specjalizacji Kompozycja i Aranżacja. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywa od ponad 10 lat współpracując z wieloma artystami polskiej sceny rozrywkowej. Swobodnie czujący się we wszelakich odmianach muzyki rozrywkowej, jazzu, a nawet muzyki klasycznej. Do każdego wykonywanego utworu zawsze stara się ,,przemycić” fragmenty improwizacji, elementy reharmonizacji oraz własnej interpretacji nadając im unikatowy, nieraz ,,odświeżony” charakter.

Udział w koncercie jest bezpłatny. Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu DK+ Inicjatywy lokalne 2020 – „Nowa kultura na Starym”.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości