Reklama:


Poszło o 5 złotych. Napadła na 9-latka

Poszło o 5 złotych. Napadła na 9-latka

Policjanci z Komisariatu II w Chorzowie zatrzymali 46-letnią kobietę, która napadła na 9-latka. Sprawczyni usłyszała już zarzuty, decyzją prokuratora została objęta policyjnym dozorem. Za to przestępstwo grozi jej nawet 12 lat więzienia.

W poniedziałek do Komisariatu Policji II zgłosiła się mieszkanka z informacją, że w niedzielę około godziny 18:00 przy ul. Ligonia, na jej 9-letniego syna napadła kobieta, która zabrała mu 5 zł. Sprawą zajęli się kryminalni z chorzowskiej komendy i komisariatów. Dzięki współpracy między różnymi komisariatami na terenie miasta stróże prawa szybko ustalili kim była sprawczyni tego rozboju. Kobieta została zatrzymana jeszcze tego samego dnia. 46-latka usłyszała już zarzuty, decyzją prokuratora została objęta policyjnym dozorem. Grozi jej nawet 12 lat więzienia.

Jak wynika z ustaleń śledczych, sprawa ma charakter rozwojowy.

– Niewykluczone, że kobieta mogła dokonać podobnych przestępstw, dlatego też prosimy wszystkie osoby, mające jakiekolwiek informacje w tej sprawie, o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chorzowie pod numerem telefonu: 47 85 452 55 – apeluje Komenda Miejska Policji w Chorzowie.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości