Rodzinne spotkanie przy Cichej

Rodzinne spotkanie przy Cichej

Piknik i możliwość zwiedzania stadionu to propozycja Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chorzowie na spędzenie ostatniej soboty wakacji. W ramach „Wakacji z MORiS-em” 29 sierpnia odbędzie się 4 edycja międzypokoleniowej imprezy „Sportowe śniadanie na trawie”.

Którędy piłkarze wychodzą na murawę? Jaki widok rozpościera się z loży VIP? Co kryją inne zakamarki stadionu Ruchu? Odpowiedzi na te pytania będzie można zdobyć już 29 sierpnia. Kolejna edycja „Sportowego śniadania na trawie” rozpocznie się o godzinie 11:00. To dobra okazja na spędzenie sobotniego poranka na Stadionie przy ul Cichej 6. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w sportowych grach i zabawach, a wszystko zakończy wielka bitwa na balony z wodą.

Zapisy na wydarzenie tylko i wyłącznie przez formularz internetowy dostępny na stronie MORiS. Wstęp płatny 1 zł od osoby.

– Zapraszamy młodszych i starszych, rodziny i znajomych. Atrakcji nie zabraknie. Prosimy nie zapomnieć o kocykach, koszyczkach z jedzeniem oraz uśmiechu na twarzy – zachęca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Relację tekstową i zdjęcia z trzeciej edycji można zobaczyć tutaj, poniżej udostępniamy materiał filmowy.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości