Reklama:


Nowy partner Ruchu. Atrakcyjna promocja na rodzinny wypad do Legendii

Nowy partner Ruchu. Atrakcyjna promocja na rodzinny wypad do Legendii

Grono partnerów Niebieskich poszerzyło się o kolejną instytucję związaną z Chorzowem. Współpracę z Ruchem podjęła Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko. Z tej okazji oba podmioty przygotowały dla kibiców bardzo korzystną ofertę.

To kontynuacja współpracy między dwoma ikonami miasta: Ruchem i chorzowskim parkiem rozrywki. W ubiegłym sezonie Legendia przekazała dla zawodników Akademii Piłkarskiej oraz młodych kibiców z sektora rodzinnego darmowe wejściówki na teren parku.

– Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko kolejny raz bardzo chętnie przystępuje do współpracy z Ruchem Chorzów. Zapraszamy do Legendii najmłodszych kibiców Ruchu wraz z rodzicami. Specjalnie dla nich, po konsultacjach z przedstawicielami Klubu, stworzyliśmy wyjątkowo korzystną ofertę biletów wstępu, która umożliwi wejście do naszego parku również dzieciom z mniej zamożnych rodzin, a tym samym wspólną, międzypokoleniową zabawę w miejscu, które przecież na stałe związane jest z Chorzowem – mówi Paweł Cebula, dyrektor Legendii Śląskiego Wesołego Miasteczka.

Każdy, kto zakupi w Strefie Kibica bilet do Legendii, w promocyjnej cenie 48 zł, otrzyma dodatkowo darmowy voucher dla dziecka! Liczba voucherów jest ograniczona, dlatego nie zwlekajcie z decyzją! Zapraszamy do „Grzybka”, a następnie do wspaniałej rodzinnej zabawy w Legendii.

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko to atrakcja numer 1 na Śląsku i zarazem największy tematyczny park rozrywki w Polsce. Od blisko 60 lat zapewnia doskonałą zabawę gościom w każdym wieku. Na 26 ha, w pięknym otoczeniu zieleni i w sąsiedztwie klimatycznego jeziora, zlokalizowanych jest ponad 40 atrakcji, w tym dziecięcych, familijnych oraz ekstremalnych. Na gości czekają te zarówno dobrze znane i lubiane, jak np. diabelski młyn (Legendia Flower), duże samoloty (Dream Flight Airlines) czy filiżanki (Tea Cups), jak również nowości, m.in. Diamond River – ześlizg do wody z wysokości 8 i 12 m, zapierający dech w piersiach Lech Coaster – nagrodzony tytułem Best Coaster 2017 w prestiżowym, branżowym konkursie na najlepszy europejski rollercoaster 2017 roku, czy też Dolina Jagi – wodna atrakcja dla całej rodziny. To okazja by przenieść się do słowiańskiej krainy i wyruszyć w podróż rwącą rzeką w miedzianym kociołku Baby Jagi. Dolina Jagi skrywa w sobie największe tajemnice Legendii. To miejsce, gdzie w dawnych czasach nadprzyrodzone siły niemal zniszczyły wszelką działalność człowieka i przez setki lat nikt nie mógł go odkryć

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości