Największe przeboje polskiej muzyki w ogrodzie SDK

Największe przeboje polskiej muzyki w ogrodzie SDK

Chcecie usłyszeć hity polskiej muzyki rozrywkowej zagrane na żywo na świeżym powietrzu? Aby to zrobić wystarczy przyjść do SDK w czwartek 27 sierpnia o godzinie 17:00 na koncert HIT HIP! HURRA! w wykonaniu Studia Artystycznego BANDA RABANDA.

– Nazwa tego wydarzenia nie wzięła się znikąd! Niezmiernie cieszymy się, że po tak długiej przerwie, będziemy znów mogli spotkać się z Wami na scenie w ogrodzie Starochorzowskiego Domu Kultury. Zapraszamy na koncert pełen muzycznych hitów, które na pewno zaśpiewacie razem z nami – zapowiada Starochorzowski Dom Kultury.

Bilety na koncert dostępne są w cenie 5 złotych. Szczegółowe informacje można uzyskać mailowo pisząc na adres agnieszka_w@chck.pl.

Zaproszenie na Hip Hit Hurra – koncert

Koncert Studia Artystycznego BANDA RABANDA już za 3 dni! Zachęcamy do rezerwacji i zakupu wejściówek: http://sdk.org.pl/events/event/koncert-studia-artystycznego-banda-rabanda/

Opublikowany przez Starochorzowski Dom Kultury Poniedziałek, 24 sierpnia 2020

W związku z sytuacją epidemiologiczną wszyscy goście proszeni są o wydrukowanie i przyniesienie wraz z biletem oświadczenia, które dostępne jest tutaj.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa