Reklama:


Ostatnie tego lata spotkanie na rynku

Ostatnie tego lata spotkanie na rynku

Jedzenie z foodtracków, koncerty lokalnych zespołów oraz wieczorny pokaz filmu w ramach kina plenerowego. To atrakcje czekające na osoby, które zdecydują się w niedzielę 30 sierpnia odwiedzić rynek i wziąć udział w „Pożegnaniu lata”.

– To były wakacje inne niż wszystkie – odpoczywaliśmy w maseczkach, w odpowiedniej odległości od innych. W ostatnich dniach wakacji chcemy być jednak razem i cieszyć się ostatnimi ciepłymi, wakacyjnymi dniami – komentuje Urząd Miasta.

W niedzielę 30 sierpnia na rynku odbędzie się „Pożegnanie lata”. Jak zapowiadają organizatorzy, to spokojne i rodzinne wydarzenie będzie okazją do zobaczenia dobrego filmu, skorzystania z oferty foodtrucków i oferty rynkowych lokali: Księgarnii Dopełniacz, Kaskady Bistro Cafe i Gryfnych Lodów. Ponadto, na scenie wystąpią lokalne zespoły, m.in.: Mirek Szołtysek, Zespół Pieśni i Tańca Chorzów oraz Larmodzieje.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z zaostrzonym reżimem sanitarnym.

– Przypominamy o zachowaniu bezpiecznego dystansu od innych uczestników imprezy, zakrywaniu nosa i ust, dezynfekcji i częstym myciu rąk. Tylko zachowanie tych zasad bezpieczeństwa pozwoli nam na wspólną zabawę – informuje Urząd Miasta.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości