Reklama:


Koncert w ChCK z podwójnej okazji

Koncert w ChCK z podwójnej okazji

W Chorzowskim Centrum Kultury z repertuarem wokalnym wystąpi aktorka Joanna Kołaczkowska. Jej koncert będzie muzycznym finałem Chorzowskiego Teatru Ogrodowego oraz inauguracją nowego cyklu wydarzeń w ChCK – „Piosenki z tekstem”.

Koncert odbędzie się w najbliższy piątek 28 sierpnia o godzinie 20:00 na scenie widowiskowej ChCK. Wciąż dostępne są bilety na wydarzenie w cenie 75 złotych (parter/balkon). Szczegółowe informacje i rezerwacja biletów dostępne są mailowo pod adresami: sabina@chck.pl, urszula@chck.pl lub telefonicznie pod nr 32 349 78 84/67/65/63.

Koncert współorganizowany z Wydziałem Kultury, Sportu i Turystyki UM Chorzów oraz Chorzowskim Teatrem Ogrodowym. Każda osoba przed wejściem na teren wydarzenia CHCK/SDK zobowiązana jest do wypełnienia formularza „Pytanie kierowane do gości odwiedzających Chorzowskie Centrum Kultury (zwany dalej „Oświadczeniem”) z aktualną datą wydarzenia i złożenia go pracownikowi CHCK/SDK. Oświadczając, że według jego najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 i nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym oraz podając swoje dane kontaktowe

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości