Edukacyjne aktywności dla najmłodszych

Edukacyjne aktywności dla najmłodszych

Trening umiejętności społecznych, budowanie relacji rówieśniczych poprzez zabawę i zajęcia wspierające rozwój ogólny. Te i inne aktywności od 14 września znów będą dostępne dla chorzowskich dzieci w ramach wracającego Klubu Malucha.

Klub Malucha to cykl bezpłatnych zajęć adaptacyjnych, które służą rozwojowi dziecka we wszystkich sferach jego osobowości. Aktywności dla najmłodszych prowadzone są w Centrum Integracji Międzypokoleniowej przy ul. Dąbrowskiego 7, od poniedziałku do piątku rano, od 09:00 do 11:00 i popołudniu, od 16:00 do 18:00. Z zajęć skorzystać mogą dzieci w różnym przedziale wiekowym, od półrocznych niemowląt do sześciolatków. Podobnie jak w poprzednich latach, zajęcia prowadzić będą doświadczeni animatorzy z Teatr GABI ART.

Do wzięcia udziału w zajęciach wymogiem koniecznym jest, aby rodzic lub opiekun dziecka był mieszkańcem bądź pracował na terenie Chorzowa. Zapisy na zajęcia odbywają się bezpośrednio przed nimi – wystarczy przyjść kilka minut wcześniej i wypełnić deklarację.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa