Reklama:


MacBook Pro13 od Apple

MacBook Pro13 od Apple

Odświeżony MacBook Pro 13 to sprzęt, który zaskoczył najbardziej wymagających użytkowników. Nowa klawiatura Magic Keyboard, piekielnie wydajne podzespoły to tylko kilka atutów. Czym jeszcze zachwyca nowy MacBook Pro 13 od Apple?

MacBook Pro 13 od Apple – wydajna i szybka praca

MacBook Pro to wyjątkowy sprzęt, pozwalający osiągnąć taką wydajność i szybkość, która jest niezbędna do efektywnej pracy. A to wszystko za sprawą czterordzeniowego procesora Intel Core i5 10. generacji (2,0 GHz). Jeśli wcześniej korzystałeś z komputerów z dwurdzeniowym procesorem, to już przy pierwszym użytkowaniu MacBooka zauważysz diametralną różnicę. Do całości dokładamy jeszcze procesor graficzny Intel Iris Plus Graphics! Porównując go ze starszymi modelami, otrzymano aż 80% skok wydajności!

Zapewnia to m.in. szybsze edytowanie wideo 4K. Zyskują też na tym gry czy renderng 3D. Ogromnym plusem jest także praca w rozdzielczości 6K i pełne wsparcie monitorów Apple Pro Display XDR. Warto dodać, że najtańszą wersję MacBooka wyposażono w Intel Core i5 8. generacji. To bardziej opcja dla nieco mniej wymagających. Co więcej, podwojono przestrzeń dyskową. Obecnie nie wynosi 128, ale 256 GB w standardowej konfiguracji. Natomiast może sięgać 4 Tb, ale tylko i wyłącznie na indywidualne zamówienie. Dzięki temu mamy o wiele więcej miejsca na pliki, wideo czy zdjęcia. Niezależnie od wersji, biorąc pod uwagę wszystkie parametry podzespołów, MacBook  staje się niezwykle dobrym sprzętem.

MacBok pro 13 od Apple – wyświetlacz i nowa klawiatura

Odświeżoną wersję MacBooka wyposażono w wyświetlacz Retina o przekątnej 13 cali. Oczywiście mamy tu technologię True Tone, która dostosowuje balans bieli do otoczenia. Zaś jasność osiąga do 500 nitów. Fajnym gadżetem jest Apple Pencil, za pomocą którego, możemy rysować po wyświetlaczu. Genialne wypada system audio. Fani dobrych brzmień będą zachwyceni.

MacBook Pro 13 zaskoczył przede wszystkim klawiaturą Magic Keyboard. Wskoczyła na miejsce nie do końca lubianej  klawiatury motylkowej. Także wielu osób z pewnością polubi odświeżoną wersję sprzętu od giganta z Cupertino. Wciąż mamy tutaj Touch ID. Dodatkiem są porty USB-C z technologią Thunderbolt 3. Daje ona możliwość na szybki, nawet do 50 Gb/s, transfer danych.

Apple po raz kolejny oferuje szalenie dobrą konfigurację, która doskonale poradzi sobie w codziennym użytkowaniu, jak i jako narzędzie pracy. Zapewnia maksymalny komfort użytkowania i zaspokoi nawet bardziej wymagających użytkowników. Na korzyść przemawia wydajna bateria, która pozwala na długą pracę na jednym ładowaniu. Nie można nie wspomnieć o wieloletnim wsparciu aktualizacjami. Użytkownicy poprzedniej wersji na pewno ucieszą się z zastosowania nowej klawiatury.

Nie ukrywajmy, ale pisanie na nowym MacBooku jest o wiele wygodniejsze, a tym samym przyjemniejsze. Oczywiście minusem jest tu cena. Jednak szukając sprzętu najlepszej jakości, musimy liczyć się z niemałą kwotą. A nowy MacBook pro 13 od Apple jest warty swej ceny.

Więcej informacji znajdziesz na https://idream.pl/mac/macbook-pro.html

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości