Długo wyczekiwana premiera Teatru Rozrywki

Długo wyczekiwana premiera Teatru Rozrywki

W czwartek 10 września o godzinie 19:00 odbędzie się premiera nowego musicalu Teatru Rozrywki. Osoby, które odwiedzą tego dnia Rozrywkę będą mogły zobaczyć sceniczną adaptację nagrodzonej Złotym Globem komedii „Zakonnica w przebraniu”.

Zakonnica w przebraniu to tytuł znany w Polsce z fantastycznej roli filmowej Whoopi Goldberg oraz udanej inscenizacji musicalowej w poznańskim Teatrze Muzycznym. To świetnie skonstruowana, wartka anegdota ze znakomitą muzyką, a także opowieść o przemianie, lojalności, przyjaźni i radości życia. Na deskach chorzowskiego teatru zobaczymy inscenizację w reżyserii Michała Znanieckiego z choreografią Jarosława Stańka. Scenografię przygotował Luigi Scoglio, a kostiumy Małgorzata Słoniowska.

Spektakl potrwa około 160 minut z 1 przerwą, a zobaczyć go będą mogły osoby powyżej 14 roku życia. W spektaklu zostaną wykorzystane światła stroboskopowe. Bilet można zakupić w kasie, w dniu spektaklu na dwie godziny przed jego rozpoczęciem.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w teatrze obowiązuje kilka nowych, prostych zasad, które zwiększą bezpieczeństwo wszystkich osób obecnych na spektaklu.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa