Kolejne wsparcie od Wielkiego Ruchu. Renowacja krzesełek na trybunie głównej

Kolejne wsparcie od Wielkiego Ruchu. Renowacja krzesełek na trybunie głównej

Stowarzyszenie Wielki Ruch przekaże 20 tysięcy złotych na odmalowanie krzesełek na zabytkowej trybunie głównej stadionu przy ul. Cichej. Decyzję o tym, na co pójdą środki w VI kwartale tego roku, podjęli kibice w otwartym głosowaniu na facebookowej stronie Stowarzyszenia.

W głosowaniu wzięło udział prawie 500 osób, a renowacja krzesełek trybuny głównej przekonała więcej osób, niż pomysł wydania książki o historii klubu obejmującej lata 1920-1929.

Głosowanie zakończone! ✅Zgodnie z głosem kibiców, WR przekaże 2️⃣0️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ zł na pomalowanie krzesełek na Trybunie…

Opublikowany przez Wielki Ruch Niedziela, 6 września 2020

Przy publikacji wyników Stowarzyszenie poinformowało, że było to ostatnie otwarte głosowanie w mediach społecznościowych, a następne decyzje będą odbywały się przy pomocy programu, do którego dostęp będą mieli tylko członkowie Wielkiego Ruchu.

Klub opublikował również krótki film, w którym dziękuje za wsparcie, jakie otrzymał od Stowarzyszenia Wielki Ruch w poprzednich kwartałach tego roku. Środki, które przekazuje klubowi Stowarzyszenie, pochodzą z comiesięcznych składek osób zapisanych do Wielkiego Ruchu, a o celach, na jakie zostaną spożytkowane, decydują kibice.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa