Reklama:


Fragment ul. 3 Maja wyłączony z ruchu pojazdów do końca tygodnia

Fragment ul. 3 Maja wyłączony z ruchu pojazdów do końca tygodnia

W związku z koniecznością przebudowy sieci wodociągowej należącej do Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów S.A., w sobotę 19 września o godzinie 7:00 zamknięty dla ruchu pojazdów zostanie fragment ul. 3 Maja na odcinku między skrzyżowaniem z ul. Katowicką i rejonem budynku nr 1 przy ul. 3 Maja.

W związku z powyższym zostaną wprowadzone następujące zmiany w organizacji ruchu:

W ciągu ul. 3 Maja – na odcinku między skrzyżowaniem z ul. Miechowicką i rejonem miejsca prowadzonych prac – wprowadzony zostanie dwukierunkowy ruch pojazdów, związany wyłącznie z dojazdem do posesji położonych przy ww. odcinku ulicy,

W ciągu ul. 3 Maja – na odcinku między ulicami Miechowicką i Floriańską – odwrócony zostanie kierunek jazdy, czyli obowiązywać będzie jednokierunkowy ruch pojazdów z kierunku skrzyżowania z ul. Floriańską w kierunku skrzyżowania z ul. Miechowicką. Z możliwości przejazdu tym fragmentem ulicy 3 Maja będą mogli korzystać kierowcy dojeżdżający do posesji przy ul. 3 Maja (od numeru 1 do numeru 31), Miechowickiej oraz pojazdy Straży Pożarnej.

Dojazd z kierunku skrzyżowania ulicy Katowickiej w kierunku ul. 3 Maja odbywać się będzie wyznaczonymi objazdami prowadzonymi ulicami: z kierunku Bytomia: ul. Katowicka, ul. Krakusa, ul. Floriańska, ul. 3 Maja, z kierunku Katowic: ul. Katowicka, ul. Krzyżowa, ul. Łagiewnicka, ul. Miarki, ul. 3 Maja.

Zakończenie prac oraz przywrócenie poprzedniej czasowej organizacji ruchu planowane jest w poniedziałek 21 września o godzinie 6:00.

Celem ułatwienia poruszania się kierowcom po ulicach objętych wprowadzanymi zmianami organizacji ruchu, wszystkie zamknięcia ulic oraz zmiany kierunków jazdy uwzględniane są na mapach bezpłatnej nawigacji Waze w ramach współpracy Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Chorzowie z firmą Google.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości