Reklama:


Przedsmak przemysłowych atrakcji. Zapowiedź Industriady w Parku Śląskim

Przedsmak przemysłowych atrakcji. Zapowiedź Industriady w Parku Śląskim

Choć Szlak Zabytków Techniki jest otwarty dla zwiedzających cały rok, to festiwalową atmosferę będzie można poczuć już w ten weekend w Parku Śląskim, podczas akcji promującej tegoroczną edycję Industriady.

W sobotę 19 września od godziny 12:00 do 20:00 w Parku Śląskim na polanie przy Rosarium odbędzie się spotkanie zapowiadające tegoroczną edycję Industriady.

– Kończymy dopiero o 20:00, każdy więc z pewnością zdąży wpaść na wydarzenie i przekonać się, co przygotowaliśmy na INUDSTRIADĘ 2020 – przekonują organizatorzy.

Osoby, które przyjdą w sobotę do Parku Śląskiego będą mogły wziąć udział w warsztatach graffiti – przewodnim motywem będzie industrializm. Odbędą się również warsztaty z recyclingu, a także koncert zespołu Recycling Band. Podczas wydarzenia część obiektów Szlaku Zabytków Techniki będzie również prezentować atrakcje przygotowane na tegoroczną edycję święta. Dostępne będą stoiska Browaru Obywatelskiego, Muzeum Śląskiego, Muzeum Prasy Śląskiej, Mariny Gliwice, Kopalni Guido oraz Sztolni Królowa Luiza, w których przygotowano różne niespodzianki, a przede wszystkim ogrom informacji o tegorocznym święcie.

– Do wspólnej zabawy oraz odpoczynku zaproszeni są wszyscy chętni. Spędź z nami miłe popołudnie i zaplanuj własną trasę INDUSTRIADY, aby 26 września spotkać się z nami na Szlaku – do zobaczenia już w sobotę – zapraszają organizatorzy.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości