Zagrają w ChCK. Usłyszą ich w Tokio

Zagrają w ChCK. Usłyszą ich w Tokio

Kansai Music Conference, czyli japoński festiwal muzyczny zagości na scenie Chorzowskiego Centrum Kultury. Wszystko za sprawą sobotniego koncertu zespołu MÓW.

W sobotę 19 września o godzinie 11:00 w ChCK odbędzie się koncert zespołu MÓW. Osoby chcące wziąć udział w muzycznym spotkaniu mogą uczestniczyć w nim na żywo odbierając darmowe wejściówki w kasie ChCK. Ponadto przeprowadzony zostanie streaming z wydarzenia, dostępny na stronie festiwalu i zespołu.

19 września na scenie Chorzowskie Centrum Kultury pojawimy się w składzie Ania Bratek, Aga Derlak, Mateusz Szewczyk,…

Opublikowany przez Zespół MÓW Czwartek, 3 września 2020

Koncert będzie częścią Kansai Music Conference – festiwalu muzycznego, na który zespół MÓW otrzymał zaproszenie. To niesamowita okazja dla polskich artystów, by dotrzeć ze swoją muzyką do odbiorców w Japonii i nie tylko. Pragną poprzez prezentację najwyższej jakości muzyki pokazać wspaniałość swojej kultury.

Ich koncerty to wybuchowa mieszanka ludzkiej autentyczności, improwizacyjnej energii i uwalniających emocji. Teksty mówią o rzeczach codziennych, ale soulowe i jazzowe dźwięki rzucają na nie nowe, kolorowe światło.

W skład zespołu zaliczamy piątkę kreatywnych artystów (Anna Bratek – voc., Aga Derlak – p, Jakub Mizeracki – g, Mateusz Szewczyk – b, Adam Wajdzik – dr), którzy dzięki swoim pasjom i talentom potrafią przenieść słuchaczy w cudowny świat muzyki. Zespół stacjonuje w Katowicach, na Śląsku, gdzie działa już od 3 lat. Na swoim koncie ma debiutancki album wydany pod banderą słowackiej wytwórni Hevhetia.

Koncert wspiera Energo-Complex sp. z o.o.

Każda osoba przed wejściem na teren wydarzenia CHCK/SDK zobowiązana jest do wypełnienia formularza „Pytanie kierowane do gości odwiedzających Chorzowskie Centrum Kultury (zwany dalej „Oświadczeniem”) z aktualną datą wydarzenia i złożenia go pracownikowi CHCK/SDK. Oświadczając, że według jego najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 i nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym oraz podając swoje dane kontaktowe.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa