O cieniach korporacji. Nowa premiera Studia Musicalowego Step w ChCK

O cieniach korporacji. Nowa premiera Studia Musicalowego Step w ChCK

Początek jesieni w Chorzowskim Centrum Kultury to długo wyczekiwana premiera spektaklu „Korpo” w wykonaniu Studia Musicalowego Step Tomasza Micha. Debiut nowego przedstawienia na deskach ChCK już we wtorek 29 września.

– Tym razem klimat przedstawienia będzie zupełnie inny niż zwykle. Poznamy najciemniejsze zakamarki ludzkiej duszy – zapowiada Chorzowskie Centrum Kultury.

Akcja rozgrywa się w prężnie działającej korporacji. Każdy pracownik ma swoje zadania, zakres odpowiedzialności i pozycję w hierarchii. Zdrowy rozsądek i empatia zostały zastąpione przez procedury. Pod pięknie brzmiącymi hasłami czają się niebezpieczne namiętności. Do korporacji na rozmowę kwalifikacyjną przychodzi Nowy. Od drzwi słychać dialog, który prowadzi sam ze sobą: „Kim jesteś? Jestem zwycięzcą. Kim? Zwycięzcą. Kim jesteś? Jestem zwycięzcą!”. Czy uda mu się odnaleźć w nowej pracy i pozostać wiernym swoim wartościom?

– KORPO opowiada o czasach dzikiego kapitalizmu i ludzkiej chciwości. Równolegle do Korpo istnieje inny, mroczny świat. Postaci z krainy cieni wystawiają na próbę naszych bohaterów. Ilu z nich ulegnie pokusom? Zapraszamy – zachęca Studio Musicalowe Step.

Premiera odbędzie się we 29 września o godzinie 19:00. Musical będzie można zobaczyć jeszcze w środę 30 września o godzinie 15:30 i 19:00, a także w czwartek 1 października o godzinie 17:00. Bilety na premierę nie są już dostępne, wciąż jednak można nabyć wejściówki na pokazy w późniejszych terminach.

Ceny biletów są następujące:

parter: I-VI rząd: 30 PLN
VII-IX rząd: 25 PLN
balkon: 20 PLN

IDZIE NOWE!!! ???Długo wyczekiwana PREMIERA spektaklu pt. ,,Korpo'' w wykonaniu Studio Musicalowe STEP / Stowarzyszenie Teatr STEP Tomasza Micha. ZAPRASZAMY, bo #Będziesiędziało! ???

Opublikowany przez Chorzowskie Centrum Kultury Wtorek, 22 września 2020

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa