GARY MOORE Tribute Band na Nowym Rynku

GARY MOORE Tribute Band na Nowym Rynku

W sobotę 3 października o godz. 18.00 na chorzowskim rynku wystąpi Gary Moore Tribute Band. To zespół nawiązujący do twórczości wybitnego kompozytora i gitarzysty, prowadzony przez syna Gary’ego – Jacka.

Jest to młody, niebywale utalentowany muzyk, który występował przez wiele lat z ojcem podczas gościnnych koncertów i na festiwalach na całym świecie. Na jednym z takich wydarzeń poznał Otisa Taylora, z którym odbył trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Występował też na Sunflower Jam w Royal Albert Hall uświetniając koncert Joe Bonamassy i Deep Purple. Do wspólnych koncertów zaprosił go również zespół Thinn Lizzy (z którym karierę zaczynał jego ojciec). Jack Moore grywa stale z zespołem Cassie Taylor, realizując równocześnie własne projekty muzyczne.

Po koncercie w Galeria Sztuki Muzycznej i Obrazu odbędzie się kameralne spotkanie z Jackiem przy płytach Gary’ego Moore. Wstęp wolny, po wcześniejszej rezerwacji na kultura@chorzow.eu. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa