Reklama:


Niebieska społeczność na pomoc zwierzętom. Zbiórka dla schroniska

Niebieska społeczność na pomoc zwierzętom. Zbiórka dla schroniska

Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Zwierząt ośrodek „Kibice Razem Ruch Chorzów” oraz grupa „Fanatical Girls’1920” zorganizowali zbiórkę na rzecz schroniska dla zwierząt. Dary zbierane będą do 11 października w kilku miejscach.

– Zwracamy się do ludzi wielkiego serca, aby przyłączyli się do naszej akcji, a także do wszystkich mieszkańców Górnego Śląska , którzy kochają zwierzęta i chcą im pomóc! Zbliża się zima, a jest to trudny czas dla zwierząt, szczególnie tych przebywających w schronisku – zachęcają organizatorzy.

Do 11 października zbierana będzie karma, środki czystości oraz pieniądze. Co dokładnie można przynosić? Mile widziane są wszystkie rodzaje karmy: sucha, w puszkach lub saszetki. Ważne jest jednak, żeby ofiarowane produkty były wysokiej jakości. Polecane są następujące produkty:

– Karma weterynaryjna (Intestinal, Urinary, Hepatic)

– Karma Brit Care (Adult, Senior, Puppy)

– Paszteciki Gourmet firmy Purina, Animonda

– Bardzo prosimy o odpowiedzialną pomoc. Nie każda karma jest dobrze trawiona przez psy, wiele z nich, zwłaszcza tych najtańszych dostępnych w marketach powoduje biegunki. Zwierzęta przebywające w schronisku w większym stopniu narażone są na różnego rodzaju infekcje i wyziębienie niż psy i koty przebywające w domach, dlatego tak bardzo potrzebujemy karmy dobrej jakości, która dostarczy zwierzakom wszystkie niezbędne dla zdrowia składniki – tłumaczą organizatorzy zbiórki.

Ponadto oddawać można zabawki dla zwierząt żwirek, kuwety, transportery dla kotów, gumowe, pełne psie piłki i wszelkie zabawki, obroże, smycze, miski, legowiska, wyprane niepotrzebne ręczniki, pościele, koce polarowe, artykuły do pielęgnacji: szczotki i grzebienie, drapaki, zabawki gumowe lub sznurkowe, kocie domki, a także środki czystości: płyny do mycia naczyń, szampony, koce. Można również przekazywać pieniądze, za które na koniec zbiórki zakupione zostaną wybrane produkty zgodnie z zapotrzebowaniem.

Dary można przekazywać do wymienionych miejsc:

– w każdy wtorek i czwartek do Ośrodka Kibice Razem Ruch Chorzów przy ul. Wolności 61/3 między godziną 15:00, a 17:00

– do sklepu ze zdrową żywnością Veganka przy ul. Powstańców 55 w godzinach otwarcia sklepu

– do Strefy Kibica na stadionie Ruchu Chorzów w godzinach otwarcia „Grzybka”

– do Pubu Marlboro przy ul. Stefana Batorego 48, w godzinach otwarcia pubu

– do sklepu Delikatesy Centrum u Herichta w Bieruniu ul. Ks. Trochy 19 i w Chełmie Śląskim ul. Śląska 98, w godzinach otwarcia.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości