Rynek Smaków. Już w ten weekend

Rynek Smaków. Już w ten weekend

W najbliższy weekend 2-4 października foodtrucki ponownie opanują chorzowski rynek. Będzie to okazja do spróbowania kuchni z różnych zakątków świata, a także skorzystania z atrakcji towarzyszących

Foodtrucki zjawią się na rynku w piątek o godzinie 12:00. Wtedy też rozpocznie się degustacja naturalnej wody mineralnej Piwniczanka, która potrwa do godziny 18:00. Foodtrucki ze swoim bogatym menu będą dostępne dla chorzowian i chorzowianek do godziny 21:00.

W sobotę również będzie okazja do degustacji wody, a o godzinie 18:00 w Pavilonie A odbędzie się koncert zespołu Gary Moore Tribute Band – na wydarzenie obowiązują zapisy, szczegóły dostępne są tutaj. Kolejną atrakcją będzie multimedialny pokaz mappingu „Światła i muzyka miasta”. Na budynku ratusza wyświetlone zostaną projekcje o tematyce historycznej okraszone komentarzem Łukasza Zimnocha ze Stowarzyszenia Wrazidlok.

W niedzielę foodtraki także otworzą się o godzinie 12:00, a czas spędzony na rynku umili muzyka puszczana przez DJ Ninja. Całość będzie dostępna do godziny 20:00.

Menu i lista foodtrucków:

kuchnia indonezyjska – Rumah Makan
ramen – Oh My Ramen – Katowice
kuchnia meksykańska – Fit Fat food truck (sb, nd)
burgery KawałByka
kanapki pulled pork Tupożryj – Slow BBQ Truck
frytki belgijskie Najlepsze Frytki w Mieście
burgery RAJZA FOOD
zapiekanki
szaszłyki Szaszłykarnia «W ogniu»
węgierskie kurtosze
gofry i inne słodkości Caramo Family FOOD TRUCK
mini pączki Mini Donuts
tosty Sztoster F.T
Yerba Mama (sb, nd)

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa