Monika Rosa otworzyła biuro poselskie w Chorzowie. Będzie otwarte na wszystkie sprawy

W czwartek 1 października posłanka Nowoczesnej otworzyła biuro poselskie w Chorzowie. Biuro działa w lokalu przy ul. Powstańców 1, w lokalu U201. Dyżury będą prowadzone w każdy czwartek od 15:00 do 17:00.

W ceremonii otwarcia uczestniczył m.in: przewodniczący Rady Miasta – Waldemar Kołodziej oraz radni Szymon Piecha i Bartłomiej Czaja.

– Moje biura poselskie są zawsze otwarte na każde mniejszości. Postaramy się prowadzić dyżur prawny dla osób, które będą potrzebowały takiej pomocy. Kwestia równości, praw kobiet i społeczności LGBT to jest podstawa mojej działalności, aby każdy niezależnie od tego gdzie mieszka czuł się dobrze, komfortowo i czuł się dostrzeżony – tłumaczy Monika Rosa, posłanka Nowoczesnej.

Chęć współpracy z biurem posłanki Nowoczesnej zadeklarowały już chorzowskie Amazonki, a przewodniczący Rady Miasta zaprosił Monikę Rosę do uczestniczenia w obradach sesji Rady Miasta.

– Chorzów to fest śląskie miasto, bliskie mojemu sercu. Chcemy odczarować wizerunek śląska, chcemy żeby był otwarty, różnorodny, żeby o nim mówiono, żeby język śląski był na agendzie – deklaruje Monika Rosa.

Wczoraj otworzyliśmy moje biuro poselskie w Chorzowie! Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i z Wami! ?Nasze biuro otwarte…

Opublikowany przez Monikę Rosą Piątek, 2 października 2020

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa