Reklama:


Otwarte Mistrzostwa Chorzowa w Tenisie Stołowym. Trwają zapisy

Otwarte Mistrzostwa Chorzowa w Tenisie Stołowym. Trwają zapisy

W niedzielę 11 października zostaną rozegrane Otwarte Mistrzostwa Chorzowa w Tenisie Stołowym. Rozgrywki skierowane są dla kobiet i mężczyzn. Odbędą się w trzech kategoriach: open, pro i amator.

Mężczyźni rywalizować będą w kategoriach wiekowych: roczniki 2007 i młodsi; roczniki 2006-2003; roczniki 2002-1991; roczniki 1990-1975; roczniki 1974-1960; roczniki 1959 i starsi. Kobiety zagrają w kategorii open.

Kategoria amator przeznaczona jest dla osób, które grają w tenisa stołowego rekreacyjnie. Wszystkie, osoby które regularnie trenują i startują w zawodach proszone są o zapisywanie się do kategorii „pro”.

– Tenis stołowy na stałe zagościł już na naszych obiektach. Tym razem zapraszamy wszystkich na Otwarte Mistrzostwa Chorzowa w Tenisie Stołowym. Przygotowaliśmy rozgrywki w kategoriach kobiet i mężczyzn. W tym roku nowość to kategoria amatorów – informuje Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie.


Regulamin nie przewiduje możliwości brania udziału w dwóch kategoriach jednocześnie – nie dotyczy to jednak kategorii open. Osoba zgłoszona do kategorii mężczyzn lub kobiet może wziąć udział w rozgrywkach kategorii open, natomiast nie może zgłosić się do turnieju w kategorii amator.

Miasto Chorzów – Miastem Tenisa Stołowego? ??? Wiemy, że wśród Was jest sporo miłośników tej dyscypliny❗️ Specjalnie dla…

Opublikowany przez MORiS Chorzów Czwartek, 1 października 2020


Wpisowe za turniej to 10 zł dla osób z rocznika 2004 i młodszych oraz 15 złotych dla osób z rocznika 2003 i starszych. Dla najlepszych w każdej kategorii organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody i upominki. Zapisy dla rocznika 2003 i starszych dostępne są w tym miejscu. Zapisy dla rocznika 2004 i młodszych możliwe są tutaj.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości