Reklama:


Zmiany w funkcjonowaniu obiektów MORiSu

Zmiany w funkcjonowaniu obiektów MORiSu

W związku z nowymi wytycznymi, które weszły w życie w sobotę 17 października Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chorzowie przedstawił szczegółowy wykaz zmian w funkcjonowaniu obiektów sportowych.

Baseny przy ul. Granicznej 92 i Pl. Powstańców Śl. nieczynne do odwołania. Zajęcia aqua na basenach przy ul. Granicznej 92 i Pl. Powstańców Śl. zawieszone do odwołania. Saunarium przy Pl. Powstańców Śl oraz sauny przy ul. Dąbrowskiego 113, ul. Odległej 5 oraz ul. Lompy 10a nieczynne do odwołania. Siłownia przy ul. Dąbrowskiego 113 nieczynna do odwołania. Zajęcia szkółki pływackiej MORSIKI zawieszone do odwołania. Zajęcia fitness przy ul, Dąbrowskiego 113 odbywają się zgodnie z grafikiem. Pozostałe, niewymienione wyżej obiekty pracują bez zmian.

Wszystkie rozgrywki sportowe w hali oraz na boiskach zewnętrznych odbywają się bez udziału publiczności. Dotyczy to rozgrywek ligowych KPR Ruch Chorzów, Clearex Chorzów oraz wszystkich meczów i sparingów rozgrywanych na obiektach MORiS Chorzów.

Ważność wszystkich karnetów na usługi świadczone przez MORiS (karnety basenowe, na siłownię oraz na zajęcia) zostaje wydłużona. Na wszystkich obiektach obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa.

– O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Prosimy śledzić naszą stronę internetową, na której zawsze znajdą Państwo aktualne informacje. Dziękujemy Państwu za wyrozumiałość – zapowiada MORiS.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa