Reklama:


Świąteczny konkurs plastyczny chorzowskiego ZOO

Świąteczny konkurs plastyczny chorzowskiego ZOO

Śląski Ogród Zoologiczny w Chorzowie ogłosił konkurs plastyczny na ozdobę choinkową. Zabawa dedykowana jest dzieciom przedszkolnym oraz ze szkół podstawowych klas I-III. Uczestnicy mogą zgłosić tylko jedną samodzielnie wykonaną pracę.

Aby wziąć udział w konkursie, należy dostarczyć do zoo pracę konkursową oraz zaklejoną kopertę z notą o autorze i podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Całość powinna być opisana jednakowym godłem (znakiem) słownym, umożliwiającym identyfikację autora danej pracy. Prac zgłaszanych do konkursu nie należy podpisywać imieniem i nazwiskiem autora, nie wolno także przyklejać do nich wypełnionych kart zgłoszeniowych.

– Na ocenę prac konkursowych wpływać będzie pomysłowość, sposób wykonania oraz zgodność z tematem konkursu. Uczestnicy mogą się zgłaszać do konkursu za pośrednictwem przedszkola lub szkoły, do której uczęszczają. Zachęcamy do udziału, na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – informuje Śląski Ogród Zoologiczny.

Zabawa trwa do 16 listopada, a o udziale decyduje data wpływu do ZOO. Regulamin konkursu oraz karta uczestnika zgoda RODO.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości