Listy Osieckiej i Przybory wybrzmią na scenie ChCK

Listy Osieckiej i Przybory wybrzmią na scenie ChCK

W ramach projektu Niny Siwy „Ze Sztuką mi do Twarzy” w Chorzowskim Centrum Kultury odbędzie się koncert „I dodam jeszcze, że Cię kocham…” na podstawie ,,Listów na wyczerpanym papierze” Agnieszki Osieckiej i Jeremiego Przybory.

Na scenie ChCK we wtorek 27 października o godzinie 18:00 wystąpią: Dariusz Niebudek, Amelia Lemańska i Mateusz Ulczok. Koncertu według scenariusza własnego autorstwa poprowadzi Nina Siwy.

Wydarzenie o opowiada historię niezwykle burzliwej i gorącej miłości. To intymna podróż przez skalę uczuć-od fascynacji, przez miłosne uniesienia kochanków, po wzajemne pretensje i tłumaczenia. Historia związku kryjącego w sobie wiele pytań. Na podstawie ,,Listów na wyczerpanym papierze Agnieszki Osieckiej i Jeremiego Przybory” z piosenkami Agnieszki Osieckiej i Jeremiego Przybory.

Z uwagi na wprowadzenie żółtej strefy, dla bezpieczeństwa i komfortu widzów spotkanie odbędzie się na Sali Widowiskowej Chorzowskiego Centrum Kultury. Bilety dostępne są w cenie 5 złotych. Szczegółowe informacje i rezerwacja biletów dostępne są mailowo pod adresem beata@chck.pl oraz telefonicznie pod numerami 32 349 78 78/63/65.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości