Reklama:


Jarmark Bożonarodzeniowy odwołany. Co z lodowiskiem?

Jarmark Bożonarodzeniowy odwołany. Co z lodowiskiem?

Prezydent Chorzowa, Andrzej Kotala, za pośrednictwem swojej strony w mediach społecznościowych poinformował, że tegoroczna edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego nie odbędzie się, ze względu na sytuację epidemiczną.

Prezydent o swojej decyzji poinformował w sobotę 24 października, za pośrednictwem swojego profilu w serwisie facebook.com.

– Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych mieszkańców, gości oraz wystawców, w obliczu kolejnych rekordów zakażeń Covid-19 zostałem zmuszony do podjęcia decyzji o odwołaniu naszego corocznego chorzowskiego jarmarku bożonarodzeniowego – informuje Andrzej Kotala, prezydent Chorzowa.

Nie zmieniły się plany dotyczące innej rynkowej atrakcji. Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie potwierdził, że ruszyły dziś pierwsze prace zmierzające do powstania sezonowego lodowiska. Obiekt będzie funkcjonować przez 3 miesiące z zachowaniem wszystkich rygorów sanitarnych.

– Zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców są naszym najwyższym priorytetem. Nie lekceważmy panującego zagrożenia. Wszyscy musimy poważnie potraktować wprowadzone rygory sanitarne – apeluje Andrzej Kotala, prezydent Chorzowa.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości