Nowe zasady obsługi bezpośredniej w Powiatowym Urzędzie Pracy

Nowe zasady obsługi bezpośredniej w Powiatowym Urzędzie Pracy

Od wtorku 27 października Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie zmienia zasady bezpośredniej obsługi interesantów we wszystkich działach referatach i samodzielnych stanowiskach.

Interesanci przed wizytą w Powiatowym Urzędzie Pracy w Chorzowie muszą umówić się telefonicznie, dzwoniąc na wskazane w tym miejscu numery telefonów. Przed wejściem do Urzędu interesanci należy zdezynfekować ręce oraz umożliwić wykonanie pomiaru temperatury ciała, a podczas wizyty realizować obowiązek zakrywania ust i nosa, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa.

Składanie dokumentów w Powiatowym Urzędzie Pracy w Chorzowie realizowane jest poprzez wrzucenie ich do urny stojącej w przedsionku Urzędu. Działy, referaty oraz samodzielne stanowiska Powiatowego Urzędu Pracy w Chorzowie obsługują również strony telefonicznie i za pośrednictwem elektronicznych narzędzi (mail , epuap: platformę Usług Elektronincznych Publicznych Służb Zatrudnienia praca.gov.pl).

Obsługa bezpośrednia odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 do 11:45 oraz od godziny 12:45 do 17:00. Między 12:00 a 12.30 Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie będzie niedostępny dla interesantów. W tym czasie odbywać się będzie wietrzenie i dezynfekcja pomieszczeń.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa