Reklama:


CUMA zawiesza działanie kawiarenki. Zajęcia mogą odbywać się dalej

CUMA zawiesza działanie kawiarenki. Zajęcia mogą odbywać się dalej

Centrum Usług Szkoleniowych i Aktywizacji Zawodowej dla Młodzieży w Chorzowie, czyli popularna CUMA wydała komunikat o zawieszeniu do odwołania stacjonarnej działalności Kawiarenki Obywatelskiej „Cuma Cafe”.

– Chcemy podziękować wszystkim tym, którzy byli z nami przez ostatnich 20 tygodni, w szczególności młodzieży, seniorom i aktywnym rodzinom – komentuje CUMA.

Nie oznacza to jednak zawieszenia działalności miejsca. Część zajęć będzie kontynuowana w formie on-line m.in. zajęcia szkolne dla dzieci z języka polskiego, matematyki i innych przedmiotów.

BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRZEDMIOTOWE Uczennico, Uczniu! jeśli chodzisz do 7 lub 8 klasy szkoły podstawowej albo uczęszczasz do…

Opublikowany przez CUMA Czwartek, 29 października 2020

– Pandemia wpłynęła na funkcjonowanie CUMY, ale z uwagi na szeroką ofertę, która jest u nas realizowana, część działań dalej jest prowadzona zgodnie z założeniami – komentuje Arkadiusz Wawreczko, operator działań CUMY.

CUMA przechodzi na działanie hybrydowe. W zależności od woli uczestników i uczestniczek, niektóre z zajęć dalej będą mogły odbywać się w siedzibie CUMY, a część działań może zostać przeniesiona do sieci.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa