Reklama:


Nowe, artystyczne radio w eterze. Klang zacznie nadawać od stycznia

Nowe, artystyczne radio w eterze. Klang zacznie nadawać od stycznia

Chorzowskie Centrum Kultury we współpracy z Weroniką Stencel i Pauliną Pikiewicz zainicjowało nowy projekt. W mieszczącym się w ChCK studio lektorskim Fajka działalność rozpocznie Radio Klang.

– Miło nam poinformować, że otwieramy internetowe Radio Klang we współpracy z Weroniką Stencel (z Tokosłów) i Paulina Pikiewicz. Będzie to miejsce spotkań młodych, niezależnych twórców, pasjonatów słowa i dźwięku – zapowiada Chorzowskie Centrum Kultury.

Radio Klang to internetowa rozgłośnia radiowa, która będzie miała siedzibę w Chorzowskim Centrum Kultury. Swoje działanie rozpocznie w styczniu 2021.

– Jesteśmy i będziemy czujni na to, co dzieje się w kulturze internetu, sztuce współczesnej, muzyce i literaturze! Nie boimy się eksperymentów dźwiękowych i poetyckich, a także rozmowy na ich temat. Zapraszamy twórców sztuk wszelakich i ludzi kultury! Niech Radio Klang będzie przestrzenią oddechu, refleksji i miejscem bezpiecznym dla swobodnej wypowiedzi – informuje Radio Klang.

Szczegółowe informacje dotyczące nowego medium można śledzić w mediach społecznościowych na Facebooku i Instagramie Radia Klang.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa