Reklama:


Nagły zwrot: w środę Clearex jednak nie zagra. Problem z koronawirusem u rywala

Nagły zwrot: w środę Clearex jednak nie zagra. Problem z koronawirusem u rywala
11 listopada Clearex Chorzów jednak nie zagra o ligowe punkty. Mecz z FC Toruń został przełożony "w trybie pilnym"Fot. Adrian Ślązok

11 listopada Clearex Chorzów i FC Toruń nie rozegrają zaległego meczu Statscore Futsal Ekstraklasy. Spotkanie zostało przełożone po raz drugi.

We wtorkowe południe anonsowaliśmy powrót futsalowców Cleareksu do ligowej rywalizacji po dwutygodniowej przerwie. Chorzowianie mieli zmierzyć się 11 listopada o godz. 17.00 z FC Toruń w hali MORiS.

Później jednak Komisja Ligi wydała komunikat, w którym poinformowała o przełożeniu w trybie pilnym pięciu spotkań – trzech zaplanowanych na 11 listopada oraz dwóch, które miały odbyć się 14 listopada. Jeden z odwołanych meczów to: Clearex – FC Toruń.

Powodem – jak informuje Futsal Ekstraklasa – są problemy z koronawirusem w kilku ekipach. W przypadku meczu Cleareksu kłopoty pojawiły się w klubie z Torunia, któremu przełożono także sobotnią potyczkę w Jelczu-Laskowicach.

Przypomnijmy, że spotkanie chorzowian z torunianami zostało odwołane już po raz drugi. Według terminarza ekipy miały spotkać się w hali MORiS 24 października. Jednak w związku z wykrytym przypadkiem zakażenia koronawirusem w FC Toruń mecz przełożono. Clearex zagrał we wspomnianym terminie awansem z Acaną Orłem Jelcz-Laskowice (1:1).

Chorzowian w akcji zobaczymy więc dopiero w niedzielę, 15 listopada. O godz. 15.30 zmierzą się w Pniewach z Red Dragons, a mecz pokaże nSport+.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości