Gimanstyka, arteterapia i joga online. Fundacja Park Śląski wspiera seniorów w czasie izolacji

Gimanstyka, arteterapia i joga online. Fundacja Park Śląski wspiera seniorów w czasie izolacji

Fundacja „Park Śląski” organizuje bezpieczne, bezpłatne, bezterminowe zajęcia ruchowe online, które prowadzi specjalistka od gimnastyki dla seniorów. Ponadto na facebookowym profilu fundacji i projektu Zdrowy i aktywny senior dostępne są zajęcia z arteterapii, tańca i jogi śmiechu.

Instruktorka Róża ćwiczy z seniorami w Parku nieprzerwanie co wtorek od ośmiu lat. Teraz fitness z Różą przenosi się do Sieci. Zajęcia można oglądać i brać w nich udział na żywo w środy od godziny 13:00 i w piątek od godziny 11:00 lub odtwarzać w dowolnych porach na profilach Fundacji Park Śląski lub projektu Zdrowy i aktywny senior.

Ponadto, udostępniane są tam materiały związane z tematyką zdrowego stylu życia. Fundacja Park Śląski poza gimnastyką zaprasza seniorów do udziału w zajęciach online z: arteterapii (poprawia stan fizyczny, umysłowy i emocjonalny), jogi śmiechu (pomaga się odstresować), tańca (podtrzymuje aktywność i pobudza produkcję endorfin) i fitnessu (usprawnia, zmniejsza depresję, izolację i osamotnienie).

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa