Jubileuszowy Sylwester w Rozrywce przełożony. W zamian “Hity Musicali” online

Jubileuszowy Sylwester w Rozrywce przełożony. W zamian “Hity Musicali” online
Jubileuszowa, 25. Przebojowa Noc Sylwestrowa została przełożona.Fot.: Teatr Rozrywki/A.Wacławek

Teatr Rozrywki opublikował informację na temat planowanej 25. Przebojowej Nocy Sylwestrowej. Pomimo trwających od czerwca przygotowań do jubileuszowego koncertu wydarzenie z przyczyn epidemicznych zostało przeniesione na przyszły rok.

Tegoroczny koncert miał być ukłonem w stronę stałych bywalców Teatru Rozrywki. Na specjalnej stronie internetowej dedykowanej jubileuszowemu koncertowi, widzowie sami wybierali jego program spośród ulubionych utworów, które miały zyskać nowe aranżacje.

– Sytuacja z ostatnich tygodni, ograniczenia i przede wszystkim troska o wspólne bezpieczeństwo zmusiły nas do zawieszenia przygotowań do koncertu sylwestrowego w formule, na jaką Państwo i ten jubileusz zasługujecie. Podjęliśmy bardzo trudną dla nas wszystkich decyzję, aby 25. Przebojową Noc Sylwestrową przełożyć na kolejny rok – tłumaczy Zespół Teatru Rozrywki.

Na kilkugodzinny koncert, jakim jest popularne wydarzenie, składają się miesiące prób i praca niemal całego zespołu teatru: od artystów, przez zaplecze techniczne, aż po obsługę widzów. Organizacja tak dużego przedsięwzięcia w aktualnej sytuacji okazała się niemożliwa. Mimo utrudnień, Teatr Rozrywki i tak przygotował niespodziankę dla swoich widzów.

– Nie wyobrażamy sobie jednak nie spędzić wspólnie z Państwem tegorocznej nocy sylwestrowej i karnawału. Dlatego serdecznie zapraszamy na koncert “Hity Musicali” zaprezentowany publiczności w trakcie gali charytatywnej na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi w listopadzie 2019 roku w Zabrzu. Wierzymy, że koncert z najpiękniejszymi piosenkami musicalowymi w wykonaniu artystów naszego Teatru z udziałem gościa specjalnego pozwoli rozpocząć 2021 rok z najpiękniejszym rozrywkowym uśmiechem – informuje Teatr Rozrywki.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa