Reklama:


Dieta Pudełkowa- ratunek dla zabieganych

Dieta Pudełkowa- ratunek dla zabieganych

Dieta pudełkowa – idealne rozwiązanie dla zabieganych.
Catering dietetyczny to nowe rozwiązanie, które zyskuje coraz większą liczbę zwolenników. Z tego sposobu żywienia korzystają nie tylko osoby czynnie uprawiające sport i pragnące zredukować swoją wagę, ale każda osoba, która pragnie zmienić swoje nawyki żywieniowe.

Pogoń za wolnym czasem, życie w ciągłym biegu powoduje, że nie mamy czasu na samodzielne gotowanie. Do tego wyzwanie, by odżywiać się zdrowo, powoduje że wiele osób rezygnuje z tego wyzwania. Na przeciw temu problemowi wychodzi idea żywienia pudełkowego. Stworzona z myślą o ludziach, którzy nie mają czasu i wiedzy na temat zdrowego odżywiania. Specjalistyczne menu, dopasowane indywidualnie do potrzeb każdego klienta, do tego smaczne i zróżnicowane dania – to klucz do sukcesu tego rozwiązania.

Ustalenie odpowiedniej diety pudełkowej poprzedza indywidualna konsultacja z dietetykiem. Zebranie wywiadu dotyczy zawsze pytań o:

 • budowę sylwetki – waga, wzrost, wymiary ciała;
 • tryb życia – dzienne zapotrzebowanie na energię, dzienny wydatek energetyczny;
 • ewentualne alergie pokarmowe i nietolerancje;
 • czy ma być to dieta odchudzająca, zwiększająca masę ciała czy prozdrowotna;
 • jakie mamy ulubione smaki, czego nie chcemy z całą pewnością spożywać.

Taka kompleksowa rozmowa to gwarancja dostosowania jedzenia pudełkowego wprost do potrzeb każdego klienta. A klienci są zróżnicowani. Bywa, że potrzebują takiej diety tylko z uwagi na brak czasu. Ciągła praca, zajęcia popołudniowe, dodatkowe zlecenia, powodują, że kwestie żywienia schodzą na dalszy plan. Jedzenie szybko dostępnych, często niezdrowych i wysokokalorycznych dań powoduje rozstrój zdrowia. Wypadanie włosów, szara cera, problemy ze snem, brak sił. Wyjściem z tej sytuacji jest skorzystanie z oferty cateringu dietetycznego. Prawidłowo skonstruowana dieta, dostarczona na czas i w wybrane przez klienta miejsce, pomaga w dostarczeniu organizmowi niezbędnych składników odżywczych

Kolejną grupą klientów, są osoby na diecie. Dieta to nie tylko odchudzanie. Bywają osoby, które pragną przybrać na wadze, ale nie potrafią ułożyć prawidłowego jadłospisu. Jedzenie pudełkowe to idealne rozwiązanie, dla osób, które mają pewien plan, pewne założenie związane ze swoją sylwetką, ale nie mają wiedzy o makroskładnikach, przerasta ich liczenie kalorii i zakup różnorodnych produktów. Dlatego skorzystanie z takiego rozwiązania oszczędza czas, jakie trzeba poświęcić na zakupy wielu produktów do ułożenia właściwej diety.

A może po prostu nie masz czasu i ochoty gotować, lubisz jeść różnorodnie i nie zastanawiać się nad wymyślaniem złożonego posiłku. Catering dietetyczny Ozorków dostarczy smaczne i świeże posiłki w wybranych przez klienta porach.

Dieta pudełkowa – rozwiązanie dla każdego.

Różnorodność potrzeb klientów powoduje, że oferta diet pudełkowych jest równie bogata. Skorzystać z tego rozwiązania może praktycznie każdy. Jedzenie pudełkowe jest przygotowywane ze świeżych produktów, w oparciu o zachowanie najwyższych standardów, właściwie zbilansowane i co najważniejsze – smaczne i zdrowe.

Przykładowe diety, jakie możemy wybrać podczas żywienia z cateringiem pudełkowym:

 • dieta standardowa – urozmaicona, z obniżoną ilością tłuszczu i obniżonym indeksie glikemicznym;
 • light – dieta o obniżonej kaloryczności, zredukowana ilość produktów odzwierzęcych;
 • wegetariańska – zbilansowana, bezmięsna, z dużą ilością białka roślinnego;
 • bezglutenowa – idealna dla osób z nietolerancją glutenu;
 • sport – wysoka zawartość białka i wysokoenergetyczna;
 • indywidualna – dobrana indywidualnie do potrzeb klienta.

Wybór diety pudełkowej jako sposób na zdrowe żywienie to idealny pomysł, dla osób świadomych i wszystkich, którzy chcą wprowadzić do swojego trybu życia zdrowe nawyki żywieniowe. Prawidłowe żywienie niezbędne jest do właściwego funkcjonowania organizmu, a dostosowania dieta do naszych potrzeb pozwoli na utrzymanie zdrowia w wysokiej kondycji. Właściwa dieta to także większa odporność na wirusy i drobnoustroje. Odżywianie się w sposób zbilansowany, z wykorzystaniem świeżych produktów, może uchronić nas przed chorobami cywilizacyjnymi. Koszty cateringu pudełkowego są adekwatne do jakości posiłków. Pamiętajmy, że korzystając z tej formy żywienia, nie musimy już gotować w domu, co znacznie obniża nam wydatki na jedzenie, które musieliśmy zakupić w sklepie. Wobec tego, cena jedzenia pudełkowego nie musi być wyższa od standardowego.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości