Nowy sklep Ruchu. Odwiedź eRkę przy ul. Jagiellońskiej

Nowy sklep Ruchu. Odwiedź eRkę przy ul. Jagiellońskiej
Nowy sklep Ruchu "eRka" znajduje się przy ul. Jagiellońskiej 3.Fot.: Ruch Chorzów

W mieście powstał drugi oficjalny sklepu Ruchu. Prace nad przygotowaniem do otwarcia lokalu przy ul. Jagiellońskiej 3 trwały kilka miesięcy. Teraz, na kibiców Ruchu w nowym sklepie czeka nowoczesne wnętrze, bogaty asortyment i miła obsługa.

Otwarcie nowego miejsca nastąpiło we wtorek 1 grudnia. Sklep „eRka” będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00 i w sobotę od 10:00 do 14:00. Podczas obecności w sklepie należy pamiętać o środkach podstawowych bezpieczeństwa: dezynfekcji, zachowaniu dystansu i noszeniu maseczki. Zgodnie z przepisami epidemicznymi może w nim przebywać w jednym czasie maksymalnie 10 klientów.

– Serdecznie dziękujemy Miastu Chorzów za udostępnienie lokalu na preferencyjnych warunkach, a także firmom FosGip, WASO KLIM, Bat-Bud, PHU Zdzisław Bawolski, hurtowni elektrycznej EL-MET oraz Rafałowi Musiałowi i Rafałowi Grzegorzewskiemu za pomocą w remoncie i urządzeniu sklepu – poinformował klub.

Z otwarciem sklepu wiąże się także nowa inicjatywa pomocowa – 5% wydanych środków zostanie przeznaczone na akcję „Niebieska paczka”.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa