Reklama:


Sprawdź frekwencję i kup w Sieci bilet na lodowisko

Sprawdź frekwencję i kup w Sieci bilet na lodowisko
Widok z miejskiej kamery pokazuje aktualną liczbę osób na tafli lodowiska.Fot.: chorzow.webcamera.pl

Lodowisko na rynku cieszy się ogromną popularnością. Aby uniknąć zbierania się ludzi w kolejkach Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie rozpoczął sprzedaż biletów online. Do tradycyjnej sprzedaży wejściówek w kasie na terenie obiektu trafi jedynie 5 biletów na daną godzinę.

O dużej popularności lodowiska najlepiej świadczy fakt, że w pierwszym tygodniu działalności skorzystało z niego około 1500 osób. Spowodowało to zmiany w funkcjonowaniu obiektu.

– W związku z bardzo dużym zainteresowaniem lodowiskiem na chorzowskim rynku oraz oczekiwaniem w długich kolejkach, podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu internetowej sprzedaży biletów na każdą ślizgawkę – informuje Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie.

Bilety w sprzedaży internetowej można nabyć za pośrednictwem portalu kupbilet. Sprzedaż prowadzona jest na trzy dni do przodu. Zamknięcie sprzedaży biletów na daną ślizgawkę następuje 45 minut przed jej rozpoczęciem. W systemie internetowym dostępnych będzie 30 biletów – w tym maksymalnie 15 biletów z wypożyczeniem łyżew. W sprzedaży tradycyjnej pozostaje 5 wolnych biletów. Opłatę za wypożyczenie łyżew należy uregulować w kasie na terenie obiektu. Przed wejściem na taflę lodowiska należy pokazać bilet w formie papierowej lub cyfrowej obsłudze lodowiska.

To nie jedyna nowość w funkcjonowaniu miejskiej atrakcji. W Internecie na żywo można zobaczyć aktualną frekwencję na tafli. Widok na lodowisko dostępny jest tutaj (po odblokowaniu programów blokujących reklamy) lub na stronie jarmarku. Aby zobaczyć tam podgląd trzeba znaleźć ilustrację z urzędem i lodowiskiem. Po kliknięciu w nią otworzy się zakładka z widokiem z kamery.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości