Koncert na rynku. Piosenkarka zaśpiewa z balkonu

Koncert na rynku. Piosenkarka zaśpiewa z balkonu
Choć młoda artystka wciąż czeka na debiutancką płytę, to swoją twórczością zdążyła już przyciągnąć sporą uwagę mediów.Fot.: facebook.com/kathiamusic / Maciej Biegański

Chorzowskie Centrum Kultury przygotowało artystyczną niespodziankę na mieszkańców i mieszkanek miasta. Już dziś o godzinie 15:00 przy ul. Rynek 7 odbędzie się „Koncert z okna”, w trakcie którego wystąpi młoda piosenkarka z Poznania – Kathia.

– Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas wydarzenie, umili Wam czas spędzony w oczekiwaniu na autobus lub tramwaj – zapowiada Chorzowskie Centrum Kultury.

Kathia to 18-letnia songwriterka z Poznania, która dysponuje wyjątkowym, oryginalnym głosem. Młoda wokalistka jest na samym początku swojej artystycznej drogi. Podczas koncertów śpiewa, a także gra na gitarze i pianinie. Sama komponuje utwory i pisze teksty – zarówno po polsku, jak i po angielsku. Kathia jest przed wydawniczym debiutem. W sierpniu tego roku nakładem Borówka Music wydała swoją pierwszą EPkę „Town” z sześcioma utworami i od razu została Płytą Tygodnia portalu Onet.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa