Reklama:


Słowak charytatywnie. Czas na Szpital Dziecięcy

Słowak charytatywnie. Czas na Szpital Dziecięcy

Społeczność skupiona wokół I Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego w Chorzowie kolejny raz organizuje wsparcie dla chorzowskich szpitali. Tym razem pomoc ze Słowaka trafi do pacjentów Szpitala Dziecięcego przy ul. Truchana 7.

Zbiórka dla dzieci przebywających w szpitalu dziecięcym odbędzie się w sobotę 19 grudnia od godziny 10:00 do 13:00 w Ogrodach Słowaka. Przyjmowane będą artykuły plastyczne kredki, bloki, bibuły, plastelinki i drobne zabawki.

– Wszystkie prezenty muszą być KONIECZNIE NOWE! Nie przyjmujemy darów używanych. Będziemy na was czekać i mamy nadzieję, że uda nam umilić dzieciom Święta Bożego Narodzenia – informują organizatorzy zbiórki.

To już kolejna akcja, w której społeczność Słowaka wspiera chorzowskie szpitala. W listopadzie w ramach zbiórki „Słowak dla medyków” duża ilość żywności, napojów i środków higienicznych trafiła do do Zespół Szpitali Miejskich przy ul. Strzelców Bytomskich 11 i do Szpitala Specjalistycznego przy ul. Zjednoczenia 10, aby wesprzeć tamtejszy personel, który leczy osoby chore na COVID-19.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości